Назад

Студенти в бібліотеці - завжди гарна прикмета! Сьогодні в стінах НТБ ПДТУ кращі студенти Приазовського державного технічного університету отримали заслужені нагороди за успіхи у навчанні.
Наші вітання та найкращі побажання!

Переможці у номінації “Кращий студент”:

Навчально-науковий інститут сучасних технологій
Кращий студент II курсу - Погібаєв Олексій Євгенович
Кращий студент IV курсу - Костиць Катерина Олександрівна
Кращий студент VI курсу - Сташевський Микита Олександрович
Кращим студентом ННІСТ стала Костиць Катерина Олександрівна!

Соціально-гуманітарний факультет
Кращий студент II курсу - Журавльова Дар’я Сергіївна (СР-20)
Кращий студент III курсу - Маркітан Таїсія Євгенівна (РП-19-1)
Кращий студент IV курсу - Вовк Катерина Вікторівна (ТУР-18)
Кращим студентом СГФ стала Журавльова Дар’я Сергіївна (СР-20)!

Факультет транспортних технологій
Кращий студент II курсу - Мірошниченко Ірина Анатоліївна (ОМП-20)
Кращий студент III курсу - Сарахман Артем Володимирович (ОМП-19)
Кращим студентом ФТТ став Сарахман Артем Володимирович (ОМП-19)!
Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту
Кращий студент II курсу - Бляхман Катерина Євгенівна (ФБС-20)
Кращий студент III курсу - Халецька Анастасія Юріївна
Кращий студент IV курсу - Ромашко Ірина Сергіївна (ЕП-18)
Кращий студент VI курсу - Мотовчі Ганна Сергіївна
Кращим студентом ННІЄМ стала Ромашко Ірина Сергіївна (ЕП-18)!

Факультет інформаційних технологій
Кращий студент II курсу - Мартинова Ангеліна Дмитрівна (КМ-20)
Кращим студентом ФІТ стала Мартинова Ангеліна Дмитрівна (КМ-20)!

Факультет машинобудування та зварювання
Кращий студент II курсу - Гаврил-Оглу Артур Павлович (ПГС-20)
Кращий студент III курсу - Ярошевич Ярослав Юрійович (ТіУВ-19)
Кращий студент IV курсу - Жиліна Милана Вікторівна (АБС-18)
Кращим студентом ФМЗ стала Жиліна Милана Вікторівна (АБС-18)!

Переможці у номінації “Краща група”:

Краща група Соціально-гуманітарного факультету - “СР-20”
Краща група Факультету Інформаційних технологій - “МА-20”
Краща група Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту - “ОА-19”
Краща група Факультету машинобудування і зварювання - “АБС-19”
Краща група Навчально-наукового інституту сучасних технологій - “МТ-18”
Краща група Факультету транспортних технологій - “ОМП-19”

 

Назад